додому Новини на ВІККА Спортивні новини Черкаські боксери підкорили чемпіонат України (ВІДЕО)

Черкаські боксери підкорили чемпіонат України (ВІДЕО)

0

На п’єдестал першості чемпіонату України зійшли черкаські боксери. Наші спортсмени повернулися з медалями різного рангу. Про це повідомляють в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Чемпіонат України з боксу серед чоловіків і жінок до 22 років приймали Чернівці. Наша Анастасія Шпанюк стала чемпіонкою України у ваговій категорії 81 кілограм. Вадим Шпурко здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 64 кілограмів і виконав норматив кандидат у майстри спорту України.

Срібло у ваговій категорії 57 кілограмів у нашої Анастасії Ковальчук. Ще одна бронза – у нашого Павла Лейбейка. Він став третім у ваговій категорії 49 кілограмів. В активі черкащан ще й третє командне місце серед дівчат.