КориснеSEO-просування сайту: перші кроки

SEO-просування сайту: перші кроки

-

- Advertisment -

Від моменту створення сайту до його потрапляння на першу сторінку пошукової видачі необхідно пройти складний шлях розкрутки вебресурсу. Можна скористатись послугами SEO-просування однієї з агенцій інтернет-маркетингу по посиланню https://site24.com.ua/seo-prodvizhenie/, або взятися за справу самостійно. Розглянемо детальніше початкові етапи робіт для виведення сайту на перші позиції в пошукових системах.

Формування семантичного ядра

Для пошуку певної інформації користувачі вводять необхідні слова та словосполучення. Головні ключові фрази, за якими органічний трафік може перейти на сайт, складають семантичне ядро. Його формування та кластеризація – обов’язковий аспект SEO. Спочатку треба скласти базовий набір слів семантики, потім розширити його, виключити зайве, розбити по кластерах отриману інформацію. У цих процесах допоможуть:

 • Google Keywordplanner та розділ аналізу пошукових запитів в Google Search Console;
 • пошукові підказки;
 • спеціалізовані сервіси підбору ключових фраз;
 • вивчення конкурентів сегмента.

Семантичне ядро допомагає продумати, скласти або покращити структуру сайту, щоб реальним користувачам та роботам було простіше знаходити інформацію, вивчати її. Вебмайстер дізнається більше про інтереси цільової аудиторії, складе більш релевантний контент-план. Знання потреб та запитів покупців можна розширити вибір товарів та послуг, зацікавити нових клієнтів.

Оптимізація технічного ракурсу сайту

Якісна технічна складова сприяє швидкій індексації, покращенню факторів поведінки, виходу сайту на високі позиції в пошуковиках. Для аналізу відповідності вебмайданчика вимогам ПС можна замовити професійний технічний SEO аудит https://site24.com.ua/seo-audit-sayta/, щоб виявити та усунути проблемні моменти. Перед запуском ресурсу, при падінні різкому падінні трафіку або інших показників потрібен незалежний погляд на фундамент проєкту. Основні фактори перевірки:

 • швидкість завантаження сторінок;
 • безпека та захист даних, стійкість до зовнішніх атак;
 • правильність налаштування переадресацій, редиректів;
 • робота форм, фільтрів, скриптів та сортувань у різних браузерах, операційних системах;
 • валідність коду, програмна архітектура.

Окремо проводиться пошук та видалення дублікатів сторінок, «битих» посилань. Ще для коректної індексації потрібні правильно сформовані robots.txt, sitemap та конфігураційний файл. Теги, мікророзмітка, перелінковка та інші параметри ретельно аналізуються. Далі ведеться кропітка праця, щоб відшліфувати фундамент сайту, зробити його привабливим для пошукових гігантів, цікавим для відвідувачів та конкурентоспроможним.

Перевірка юзабіліті

На ранжування та позиції у видачі дуже впливають тривалість та частота дій відвідувачів. Коректно підібрана семантика дозволить показати сайт за необхідним запитом, технічна оптимізація мінімізує вірогідність появи помилок. Але щоб користувач залишився на сайті довше, варто приділити увагу зручності взаємодії з ресурсом. Головні критерії юзабіліті:

 • інтуїтивне використання інтерфейсу;
 • легке запам’ятовування послідовності необхідних дій;
 • задоволення від роботи з сайтом;
 • легкість виправлення помилок;
 • швидкість вирішення завдань користувача.

Людина, яка вперше зайшла на вебмайданчик, повинна оперативно та без напруження розібратись з потрібними їй опціями й наступного разу йти за звичним алгоритмом, пам’ятати, які кроки необхідно виконати. Якщо дизайн, навігація, якість та подача контенту відповідають очікуванням або перевершують їх, користувач отримує задоволення та заходить частіше. Особливо важливо, щоб помилкові дії просто було виправляти. Швидке виконання запланованих дій мотивує ближче ознайомитись з компанією та її пропозиціями.

Обсяг робіт для початкового SEO значний, але це єдиний спосіб досягнути тривалого успіху серед цільової аудиторії в мережі, підкорити ТОПи пошукових систем.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

«Відтяв пальці»: у Черкасах патрульні допомогли чоловіку (ВІДЕО)

Черкаські патрульні супроводили до медичного закладу чоловіка, що відтяв собі пальці. Подія сталася в Черкасах по вулиці Сумгаїтській. До...

Погода на Черкащині: від аномального тепла до грозових дощів

Нещодавно більша частина Черкащини знаходилась під впливом східного антициклону, що призвело до стабільної та аномально-теплої погоди з денними температурами...

Цікаве:

Транспортна Компанія “STATUS TRAVEL” найкращий супутник у ваших подорожах!

“STATUS TRAVEL” займається перевезенням пасажирів та пропонує широкий спектр...

Алергія: розуміння та лікування

Алергія – це одна з найпоширеніших проблем здоров'я, що...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x