КориснеКомп’ютерна томографія хребта — надійний метод діагностики

Комп’ютерна томографія хребта — надійний метод діагностики

-

- Advertisment -

Комп’ютерна томографія хребта — це один із найінформативніших методів діагностики, що дає змогу отримати знімки хребта в усіх проєкціях. За результатами процедури можна зрозуміти будову та анатомічні особливості хребців, їхню щільність та симетрію.

Покази до КТ хребта

З-поміж інших варіантів діагностики КТ вашого хребта показує стан хребетного каналу, спинного мозку та навколишніх тканин. Технологія дозволяє частково візуалізувати міжхребетні диски, виявити травми, пухлини чи запальні стани, а також допомогти в тактиці лікування пацієнта. 

Комп’ютерна томографія є більш інформативною, ніж рентген, а показаннями до її проведення є:

  • травми, переломи;
  • доброякісні та злоякісні пухлини;
  • вроджені вади хребта;
  • остеопороз;
  • судинні аномалії.

Також процедура робиться, коли потрібна оцінка ефективності попереднього лікування. Варто зазначити, що обстеженню може піддаватися як весь хребет, так і окремі його відділи: шийний, грудний, поперековий, крижовий та куприковий. 

 

Підготовка до КТ хребта

Спеціальної підготовки до проведення КТ хребта не потрібно. Водночас протипоказано робити томографію вагітним жінкам. А в разі використання контрастної рідини не можна проводити КТ людям із захворюваннями нирок та тим, у кого є алергія на йодовмісні препарати.

В клініці Оксфорд Медікал КТ хребта здійснюють висококваліфіковані лікарі-діагности на апараті експертного класу Siemens Somatom GoUP.

Під час процедури пацієнт лягає на стіл томографа, що засувається в тунель сканера. Саме апарат робить багато знімків у різних проєкціях, на основі яких комп’ютер створює модель хребта. Після її вивчення лікар надає висновки про відхилення від норми.

Жодних неприємних відчуттів чи дискомфорту під час проведення КТ пацієнт не відчуває. Однак щоб знімок вийшов максимально чітким, рухатися в томографі не можна. Після закінчення обстеження лікар-діагност надає свій висновок та диск із результатом КТ.

Сучасна комп’ютерна діагностика — це безпечний, надійний та швидкий метод оцінки власного здоров’я. Її основною перевагою є висока якість знімків за мінімального променевого навантаження.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Жителя Золотоніського району оштрафували за підпал сухої трави

На Золотоніщині чоловік сплатить штраф через підпал сухої трави. Про це повідомляє Управління ДСНС у Черкаській області.  Під час профілактичного...

Студенти черкаського вишу здобули нагороди чемпіонату Європи з єдиноборств

Випускники та студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя взяли участь у чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств (ММА). Повідомляють...

Цікаве:

Як розвиток військових технологій в Україні допоможе перемогти агресора

Сергій Токарєв розповів, чому потрібно швидко розвивати Military Tech...

Який смартфон вибрати у 2024 році

Який смартфон вибрати у 2024 році Шукаєте ідеальний iPhone? Ми...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x