Подаруй життя-7

Артем Сеідов, 1,5 року, нейробластома
Телефон мами – 093 469 83 72

Тьома – надзвичайно рухливий та активний хлопчик. Мама жартома каже, що він ходити не вміє – лише бігати. Жвавому маляті до всього є справа. Хлопчик привітний і дружелюбний. Полюбляє дивитися рекламу та підтанцьовувати під музику. Артемко любить бути в центрі уваги. А ще – гратися з іншими дітками. Утім зараз більшість забав хлопчикові недоступні.
Кілька місяців тому мама Артемка запідозрила неладне. У нього почала набрякати ручка. Спершу були безрезультатні походи до хірургів, травматологів, невропатологів – далі страшний діагноз онкологів. На той момент пухлина вже дуже розрослася. Попереду в хлопчика – тривале лікування. І оплатити його самотужки рідні просто не зможуть.
Тетяна, мама: «Сподіваємося, що в нас все буде добре».
Не будьте байдужими до долі дитини. Подаруйте Артемкові життя!

Валя – відрада та гордість свої батьків. Скромна, комунікабельна й активна дівчинка. Усіляко пособляє мамі по господарству. І навіть до школи дівчинка ходить залюбки. Вона – хорошистка. До всього, Валя – надзвичайно талановита. Вона і олівцем полюбляє малювати, а віднедавна ще й дуже захопилася вишивкою. Та безтурботне життя Валі скінчилося торік.
Ще влітку Валі неочікувано стало зле. Та підозри, що у дівчинки хвороба Боткіна, не підтвердилися. Її недуг виявився набагато страшнішим. Кістковий мозок дівчинки припинив злагоджено працювати. Спершу батьки навіть не говорили Валі про її недугу. Зараз дівчинка вже знає свій діагноз. Але через юний вік ще не усвідомлює, настільки все серйозно. Батьки ж і досі не можуть оговтатися.
Тетяна, мама: «Для кожних батьків, для матері – найстрашніше, коли захворіла її дитина. Тим паче, коли такий діагноз».
Зараз Валя отримує хімію. Відразу опісля, а це менш ніж за місяць, їй треба трансплантація кісткового мозку. Донора для дівчинки вже знайшли. А саму операцію погодився зробити Мінський центр. Та коштує вона аж 170 тисяч доларів. Самотужки родина потрібну суму нізащо не збере. А шанс побороти хворобу та вижити у Валі – усього один. Подаруйте їй життя!!!

РЕКВІЗИТИ
Одержувач: ПриватБанк
Номер рахунка: 292 448 255 09 100
МФО: 305 299
Код ОКПО: 143 60 570
Призначення платежу: для зарахування на картку 440 588 581 33 51 753

Катан Анатолій Васильович

Валерія Шевченко, 1,5 року, нейробластома
Телефон мами – 067 470 20 09

Привітна, допитлива та весела. Це все про Лерочку. Вона дуже любить гратися зі своєю старшою сестричкою. Та от останні кілька місяців бачить її Лерочка надзвичайно рідко.
Кілька місяців тому до Центру дитячої онкології та гематології Валерія потрапила в тяжкому стані. Зараз, завдяки лікуванню, їй трохи краще. Та попереду в дівчинки – тривалий двобій за життя. І кошти на нього потрібні щоденно.
Валентина, мама: «Впереди нас ожидает операция, на которую нужна очень большая сумма средств».
Родина Шевченків буде вдячна за будь-яку фінансову підтримку. Подаруйте Валерії життя!

РЕКВІЗИТИ
Одержувач: ПриватБанк
Номер рахунка: 292 448 255 09 100
МФО: 305 299
Код ОКПО: 143 60 570
Призначення: для зарахування на картку 4405 8858 1236 1043
Шевченко Валентина Анатоліївна

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net