Подаруй життя-5

Руслана Боровик, 9 років, лімфома черевної порожнини

Руслана – надзвичайно товариська дівчинка. Щоправда, трішки сором’язлива. У дівчинки спокійних характер. А по життю вона крокує з усмішкою. Найліпша подружка Русланки – її старша сестричка. Дівчатка просто таки нерозлучні. Усе роблять разом. Удома вони – незамінні мамині помічниці. Русланка любить вчитися. У школі вона – хорошистка. Найбільше дівчинці подобається математика. Цифри їх підкорюються. А ще – дівчинка у захваті від подорожей. Утім, останні кілька місяців зовнішній світ вона бачить лише через вікно палати.
Русланці стало зле ще наприкінці літа. Зник апетит, пригадує мама, з’явилася нудота та біль у животі. Три місяці лікарі Христинівщини шукали причину недуги. Ставили все нові діагнози. А дівчинці тільки гіршало. Вона втратила чверть своєї ваги. Батьки не витримали – відвезли Русланку до Києва. Тамтешні лікарі побачили в печінці утворення. І лише під час операції роздивилися лімфому черевної порожнини. Відтак до Центру дитячої онкології та гематології Русланка потрапила вже у тяжкому стані. За плечима в дівчинки – два курси хіміотерапії. Попереду – ще чотири. Лікування дороговартісне. Самотужки батьки його не подужають.
Руслана Боровик, пацієнт Центру дитячої онкології та гематології: «Поїхати додому і побачити сестричку».
Лікарі кажуть: ця мрія Руслани може здійснитися. Подаруйте дівчинці життя!

РЕКВІЗИТИ
Одержувач: РайффайзенБанкАваль
МФО 380 805
Номер рахунка: 262 00 2 211 049
Боровик Олександр Іванович

Телефон мами – 067 454 10 42

Артем Чернявський, 1,5 року, нейробластома

Тьома – справжній богатир. При народженні важив майже п’ять кілограмів. Попоїсти любить і зараз. Хлопчик дуже рухливий та активний. Цікавиться усім довкола. Особливо технікою. Це, напевно, в нього від тата. Він працює ремонтником. Артемко любить бути в центрі уваги. А ще – гратися з іншими дітками. Потрохи малює. Для молодих батьків – первісток – сенс життя. Та безтурботне життя хлопчика закінчилося, коли йому було трохи більше року.
У вересні хлопчик почав шкутильгати. Травматолог причину не побачив, а костоправ ще усе ускладнив – переламав Артемку шийку стегна. Лише, коли за місяць лікар зняв гіпс – зрозумів: щось не те, бо кістки не зрослися. На той час на тілі хлопчика вже з’явилися гулі. Діагноз поставили онкологи – нейробластома четвертої стадії. Зараз за життя Тьоми борються лікарі. Попереду в хлопчика – тривале лікування. Оплатити його самотужки батьки не зможуть. Нині Артемко пізнає довколишній світ лише завдяки іграшкам.
Не будьте байдужими до долі дитини. Подаруйте Артемкові життя!

РЕКВІЗИТИ

Одержувач: ПриватБанк
Номер рахунка: 29244825509100
МФО: 305299
Код ОКПО: 14360570
Призначення платежу: для зарахування на картку 462 708 178 18 555 36, Чернявська Олена Михайлівна
Телефон мами – 097 656 05 68

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net