Черкаський лікар, про якого знімали фільм в США, привіз гуманітарний вантаж

Черкаський лікар Петро Ковальчук приймає гуманітарний вантаж. Посилка прибула з іншого континенту. Одяг для переселенців та поранених вислали до Черкас зі США. Саме там лікар Ковальчук перебував більше року із дружиною та трьома дітьми. Інформує власкор ВІККА.

ПЕТРО КОВАЛЬЧУК, ЛІКАР, ВОЛОНТЕР

Я зрозумів, що таке справжня людська підтримка і доброта. Я повернувся, бо хочу допомагати людям. Я відчуваю необхідність у лікарях в Україні і цілий рік, поки ми були за кордоном, я отримував дзвінки від пацієнтів, які просили, питали, коли вже ми повернемось. 

В Америці черкаська родина лікарів привернула увагу кінематографістів та журналістів. Весь рік їхнє життя знімали і документували. 

ПЕТРО КОВАЛЬЧУК, ЛІКАР, ВОЛОНТЕР 

В перший день, коли ми прилетіли, і в останній день нашого відльоту, нас проводжали. Приїжджали журналісти і робили репортаж по телебаченню по національному показували. 

Для тамтешньої аудиторії історія Ковальчуків стала взірцем щасливої родини, безтурботне життя якої зруйнувало російське вторгнення. 

Нині ж лікар Ковальчук у Черкасах, приїхав продовжувати власну справу. Підтримує зв’язок із американськими друзями. Девід і Дуглас Кейгел та їхня родина хвилюються за долю України. Тому прагнуть допомогти. 

ДЕВІД КЕЙГЕЛ, БЛАГОДІЙНИК ЗІ США 

Ми спостерігали за подіями в Україні і відчували безсилля. Наші серця болять за Україну.

Петро Ковальчук

Перший гуманітарний транш вислали, але на цьому зупинятися не планують. 

ДЕВІД КЕЙГЕЛ, БЛАГОДІЙНИК ЗІ США 

Знайомство з Петром, Ольгою та їхньою сім’єю – унікальний особистий досвід. Їхня історія надихає. Тож ми почали думати, як можемо допомогти особисто — я, мій брат і наша родина. 

ДУГЛАС КЕЙГЕЛ, БЛАГОДІЙНИК ЗІ США 

Ми бачимо, як у світі стає все більше фашистів і диктаторів. Злих людей, як Путін. Ми хвилюємося за весь світ, у якому зростає кількість агресивних політичних напрямків. 

Допомогу, яку вислали американські друзі черкаського лікаря, спрямували на волонтерський центр. 

ОМЕЛЬЧЕНКО, Сергій КОСЕНКО, ТЕЛЕКАНАЛ ВІККА

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x