Online TV
Новини на ВІККАВіККА-новиниТваринництво на Черкащині занепадає

Тваринництво на Черкащині занепадає

- Advertisment -

Тваринництво на Черкащині занепадає. Боротися із цим взялися обласні чиновники. Інтенсивне зменшення поголів’я худоби та птиці спостерігається в багатьох районах області. Ухвалені минулоріч обласні програми підтримки свинарства та молочного скотарства суттєвих результатів поки не дали. Виробництво м’яса та молока зменшується. Врятувати ситуацію, кажуть владці, можна. Для цього потрібні сучасні технології, об’єднання в кооперативи та нові породи свійських тварин. Далі – в сюжеті.

Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Сьогодні тваринницька галузь переживає період занепаду. На 1 жовтня господарства зменшили поголів’я всіх видів худоби та птиці, порівняно з відповідним періодом минулого року».
Така невтішна картина в області вже не перший рік. Чиновники бідкаються: регіон втрачає свої передові позиції.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Сьогодні нам, як ніколи, потрібно повернутися до тих великих обсягів, які давала Черкащина в галузі тваринництва».
В області вже рік, як діють програми з розвитку молочного скотарства та свинарства. Однак на показники вони поки не вплинули. Приміром, замість запланованих 48 тисяч корів, на сільськогосподарських підприємствах області їх на дві тисячі менше.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «У Звенигородському, Чигиринському, Чорнобаївському, Смілянському районах лише досягли планових показників, у решті районів повний провал».

Через зменшення поголів’я корів меншають надої молока. В деяких районах області показник продуктивності корів, як рівняти до середньообласного, впав більш аніж на 20%.
Василь Корнієнко, заступник голови Черкаської ОДА: «За 9 місяців поточного року продуктивність корів зменшилась на 66 кілограмів. Спад продуктивності відбувся в 11 районах області».
Не краща ситуація і у свинарстві. До запланованих показників області не вистачає 9 тисяч голів.
Обласні чиновники вирішили рятувати тваринництво. Для цього, кажуть, слід упроваджувати сучасні технології та методи господарювання на сільгосппідприємствах. Відродити свинарство в області, на їхню думку, можна за рахунок сучасної генетики. Свині української селекції не вигідні. Робити ставку слід на м’ясні породи. А ось навести лад у справі молочній допоможуть молочарські кооперативи.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Черкащанин виявив в лісі біля Черкас дивні колодязі: що там було раніше (ФОТО, ВІДЕО)

Черкащанин, ведучий і власник ютюб-каналу Travel_ck, виявив у Сосновому Бору між селами Руська Поляна і Дубіївка дивні колодязі. Він...

На Звенигородщині автівка врізалася в опору ліхтаря

Поліція Звенигородщини встановлює обставини ДТП, в якій травмувалася пасажирка. Інформує Поліція Черкащини. Дорожньо-транспортна пригода сталася 30 червня на автодорозі Н-16...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас