Краєвиди Черкащини – на полотні

Краєвиди Черкащини – на полотні. У музеї Кобзаря відкрили виставку вибраних творів Сергія Радька. Роботи заслуженого майстра народної творчості України критики та відвідувачі вже оцінили в Києві та Львові. На малій батьківщині художника їх бачать уперше. «Колекція вибраних творів», саме так назвав виставку автор, нараховує більше ста картин.

Любов до рідного краю та до простих людей у кожній роботі митця. На свою першу виставку в Черкасах Сергій Радько зібрав гончарні вироби, кераміку та полотна.
Сергій Радько, заслужений майстер народної творчості України: «Я безмежно вдячний за можливість показати свої малюнки та кераміку в рідному місті. Це дуже відповідально та хвилююче, тому що ніде так прискіпливо не дивляться, як дома».
Роботи художника вже оцінили в Києві та Львові. А на малій батьківщині художника їх бачать уперше. Побоювання автора не підтвердилися. Знані художники Черкащини його не критикували. Талант, кажуть, простежується в кожній роботі.
Іван Фізер, заслужений художник України: «Звичайно, хотілося б, щоб він частіше з’являвся на черкаській арені, тримав не тільки небо Києва та Львова, а й допомагав тримати небо Черкас».
Сюжети картин Сергія Радька прості та зрозумілі кожному. Бо ідеї для творів, каже художник, дарує сама природа. Нині чоловік живе в мальовничому селі Межиріч Канівського району. Там художник займається ще й гончарством. На виставку приїхав разом із матір’ю.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net