Біля Канева місцеві бачили пуму (ВІДЕО)

Тварина, схожа на пуму, розгулювала берегом, коли її зафіксувала камера спостереження Канівської ГЕС. Про це повідомляють на сайті Укрінформ.

Про незвичайного жителя околиць розповів канівський міський голова Ігор Ренькас.

«Слава Богу, що звір мешкає в закритій зоні Канівської ГЕС, – каже Ігор Олександрович. – Його зняла камера спостереження. Згодом хлопці з канівської ГЕС бачили пуму на власні очі. У нас людей для відлову немає. Ми вже зверталися в черкаський і київський зоопарки. Треба знайти фахівців, які можуть упіймати хижака. Зараз нам пообіцяли встановити фотопастки, які точно ідентифікують звіра. Поки жодної шкоди він не вчинив. Однак відпочивальників на пляжі точно поменшало».

Як хижак потрапив на береги Дніпра, в місті ніхто не знає. За однією з версій, пума втекла з баржі, якою її везли в київський зоопарк. За іншою – її вигнав котрийсь із канівських скоробагатьків, коли тварина досягла дорослого віку.

Пума живе в Південній та Північній Америці. Досягає в довжину 100–180 сантиметрів, висоті в загривку 61—76 см і масі до 105 кг (самці). Звичайний нормальний самець великого підвиду важить близько 70 — 80 кг. Харчуються в основному оленями.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Кременчуцькому водосховищі плаває заражена риба.

 

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net