«Черкащина шляхом реформ». Презентація “Кобзарика”

Цьогоріч перше вересня для школярів Черкащини стало особливим. Першокласникам презентували унікальний новодрук «Кобзарик… За сонцем хмаронька пливе…». Проілюстрували книгу юні художники Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат, що на Звенигородщині. Не випадково така нагода випала саме їм. Адже школярі проживають на Батьківщині Великого Тараса. 15-ти річний Юрій Лисенко намалював три малюнки, які увійшли до книги. Зізнається, малювати було не складно. Надихали вірші генія українського народу.

Катерина Бочковська проілюструвала вірш «Над Дніпровою сагою…». Каже витратила на це кілька днів.

Над створенням ілюстрацій до фоліанту працювало 36 учнів Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат віком від 8 до 15 років. До новодруку увійшло з півсотні творчих робіт.

Також у виданні розмістили роботи двох учнів, які нині вступили до художньої Республіканської школи. Ще один учень нині навчається в Львівській художній академії, та декілька малюнків учнів Черкаської художньої школи ім. Данила Нарбута.

Допомагали юним художникам ілюструвати книгу і вчителі Шевченківської школи-інтернат. За їх словами, діти пишаються тим, що саме їм випала нагода оздоблювати дитячий Кобзарик.

У світ книга вийшла завдяки губернатору Сергію Тулубу. Так обласні владці готуються до двохсотих роковин Тараса Шевченка.

За словами Тетяни Прітченко, Черкащина пишається, що в шевченківському краї живуть такі талановиті та працьовиті діти.

Пишається своїми підопічними і директор школи Ліна Терещенко. Для неї вони усі талановиті.

Примірник унікального дитячого Кобзарика читатимуть не лише в Україні, а в Канаді, запевняє Ліна Терещенко.

Ті, хто проілюстрував нове видання обласні владці не лишили без уваги. Усім, без винятку, вручили фоліанти, до яких вони самі ж доклали руку. У свою чергу вони також подякували владі за підтримку підростаючого покоління.

Книги отримали і викладачі, завдяки яким були створені такі чудові малюнки. Від імені всього педагогічного колективу подяка лунає для Сергія Тулуба за те, що посприяв появі новодруку.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net