«Черкащина шляхом реформ». День працівника сільського господарства

День працівника сільського господарства у Черкасах традиційно відзначили у палаці культури «Дружба народів». Тут зібрались найкращі аграрії та найвідданіші хлібороби Черкащини. Їх особисто привітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб.

За словами голови обласної державної адміністрації Сергія Тулуба нині агропромисловий комплекс на Черкащині інтенсивно розвивається.

Суттєвий внесок в розвиток агропромислового комплексу на Черкащині робить і регіональний центр наукового забезпечення, говорить Сергій Тулуб.

Останнім часом на Черкащині збільшується не лише урожайність та якість продукції, каже Сергій Тулуб. Нині аграрії активно працюють і дбають про родючість ґрунтів. Завдяки цьому, за словами очільника Черкащини, значного розвитку набула галузь садівництва та овочівництва.

На сьогодні провідні фахівці Черкаської обласної державної адміністрації розробили програму розвитку молодого скотарства та свинарства. Нині її активно впроваджують в життя.

Обласна влада переконана, сьогодні потрібно спростити процес купівлі-продажу сільського господарської продукції. Саме тому влада ініціює виїзні ярмарки у містах та районних центрах.

Потому Сергій Тулуб за плідну роботу та гарні врожаї відзначив найкращих аграріїв та найвідданіших хліборобів Черкащини. Так, Указом Президента України, орден «За заслуги III ступеня» отримав комбайнер-механізатор товариства з обмеженою відповідальністю «Олекс» Чигиринського району Василь Дерев’янко. Медаль «За працю і звитягу» отримала телятниця дочірнього підприємства «Ілліч-Агро», село Томашівка Уманського району Наталія Бесага. Така ж нагорода дісталася і механізатору фермерського господарства «Новоселиця» Катеринопільського району Анатолію Якубенку.

Крім того, Сергій Тулуб передав черкаським трудівникам подяку від Прем’єр-міністра, почесні грамоти Міністерства аграрної політики та продовольства України, подяки Міністра аграрної політики та продовольства України, почесні грамоти обласної ради та вручив почесні грамоти обласної державної адміністрації. Не обійшлося цього дня і без цінних подарунків.

Відзначив Сергій Тулуб і райони Черкащини, які досягли найкращих результатів у галузі сільського господарства. Від голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба вони отримали цінні подарунки. 3 місце дісталося Катеринопільському району, 2 місце – Монастирищенському, а 1 місце здобув Уманський.

Черкаські трударі також прийшли не з порожніми руками. Вони підготували Сергію Тулубу святковий коровай з цьогорічного врожаю.

Окрасою привітань черкаських трударів стали ансамбль «Черкащанка», аматорський ансамбль танцю «Нивка» та Народний артист України Юрій Берлінський.

Ведучим свята став Заслужений артист України Петро Мага.

На цьому сюрпризи на святкуванні Дня працівника сільського господарства не закінчилися. Черкаських хліборобів з рекордними врожаями привітав народний артист України Віктор Павлік.

Співак на сцені «Дружби народів» виконав найкращі свої композиції. Улюблені хіти черкащани співали разом з артистом.

Потому вітальну естафету перейняла народна артистка України Тіна Кароль. В Черкасах вона вже не вперше. Під час концерту артистка наживо виконала свої хіти.

Народна артистка України Тіна Кароль вразила присутніх своїм сильним голосом. Співачка охоче спілкувалась з черкащанами та дякувала за теплий прийом.

Артисти подарували своїм прихильникам близько двох годин якісної музики.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net