Для учнів Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра», як і для більшості навчальних закладів освіти в області, пролунав останній дзвоник. Наталія Василенко, мати Максима Василенка зізнається: досі не може повірити, що син уже – випускник. НАТАЛІЯ ВАСИЛЕНКО, МАТИ ВИПУСКНИКА МАКСИМА ВАСИЛЕНКО Дякую закладу, що тут створені всі умови, дякую нашим ЗСУ, що діти мали можливість навчатися, […]
