Контакт: Леонід Даценко

Гість студії – народний депутати України Леонід Даценко. Упродовж ефіру обговоримо ситуацію, яка тягнеться понад два місяці в Україні.

1. Леоніде Миколайовичу, як ви оцінює те, що відбувається в країні? Люди стоять на Майданах понад два місяці, а влада вперто глуха до вимог народу?

2. Чи можливий компроміс із цією владою?

3. Який ви бачите вихід із протистояння? Наскільки реально.

4. Чому у Черкасах така непроста ситуація. Наше місто слідом за столицею по кількості затриманих і побитих?(понад 100). Серед них – купа випадкових людей. Звідки так жорстокість і безправ’я?

5. Чи допомагали Ви визволяти затриманих? Понад 4 десятки й досі під вартою? Як ви це прокоментуєте. Чи відслідковуєте ви долю затриманих?

6. Як ви прокоментуєте заяву Сергія Тулуба про те, що він не збирається залишати свій пост?

7. Сьогодні Сергій Тулуб ніби пообіцяв нардепу-ударівцю Федору Негою, що невинних відпустять. Ви у це вірите?

8. Наскільки цілісна нині опозиція Черкащини і чи готова вона вистояти у цій непростій боротьбі?

9. Як ви прокоментуєте заяву Миколи Булатецького, стосовно участі голови обласної організації «ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка у так званому «злочинному угрупуванні»?

10. Чи не вважаєте ви, що проблема штурмів, кровопролиття, затримання великої кількості людей у відсутності лідера у Черкасах? Хто б міг керувати людьми?

11. Давайте поговоримо про Народні ради. Таку понад тиждень тому створили у Черкасах. Наскільки вона легітимна? Які функції на неї покладено?

12. Антигітлерівська коаліція?

13. У ВР ви спостерігали як голосували інші нардепи само висуванці-мажоритарники за драконівські закони і регіональний закон про амністію Юрія Мірошніченка? Наскільки важлива відповідальність виборців?

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net