Чорнобаївська громада сьогодні попрощалася з Захисником України Андрієм Дмитровичем Осьмачком. Повідомляють на сторінці громади.
Жителі Чорнобаю зустрічали траурний кортеж живим коридором. Стаючи на коліна, люди віддавали останню шану Захиснику.

Андрій Дмитрович народився 16 листопада 1969 року в родині військового у місті Дніпропетровськ. З дитинства мріяв стати військовим, як батько. Після закінчення школи вступив до Полтавського зенітно-ракетного училища, згодом навчався у Севастопольській школі мічманів та проходив службу на кораблі.
У 2010 році переїхав на проживання до села Лихоліти, де створив сім’ю та працював охоронцем у СТОВ «Дніпро». Згодом разом із родиною переїхав до селища Чорнобай.
У 2016 році підписав контракт і став на захист Батьківщини в лавах Збройних Сил України. Повномасштабне вторгнення зустрів на Луганщині. У складі 79-ї десантно-штурмової бригади, як командир артилерійської зброї окремого зенітно-ракетного тактичного підрозділу, воював у найгарячіших точках — зокрема в Лимані та Попасній.
У 2023 році отримав складну контузію та поранення в боях біля Мар’їнки на Донеччині. Після лікування та реабілітації штаб-сержант, військовослужбовець за контрактом, продовжив службу на військовому полігоні.
Тяжкі військові будні непоправно підірвали здоров’я Захисника…
12 січня 2026 року його серце зупинилося.



