Зробити місто зручним: фахівці проінспектували черкаську велодоріжку (ФОТО)

Неякісне асфальтне покриття, відсутність пандусів, розмітки та вказівників. Такими виявилися висновки фахівців компанії CEUREN, які спільно з Асоціацією велосипедистів Черкас здійснили об'їзд тієї частини велодоріжки по вулиці Героїв Дніпра, що майже збудована. Про це повідомляє начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Черкаської міськради Андрій Поліщук у Facebook.

Експерти склали перелік проблем на велодоріжці. Зокрема із недоліків підмітили такі: відсутність пандусів на в’їздах велодоріжки (бордюри); відсутність розмітки знаків та вказівників (провокує пішоходів пересуватися по велодоріжці); відсутність пандусів на велодоріжці та тротуарі (нівелює ідею велодоріжки та безбар’єрного середовища).

Крім того, серед недоліків зазначено відсутність велопарковки біля місць скупчення людей; відсутність організованих для велосипедистів переїздів на протилежну сторону вулиці; неякісне асфальтне покриття з ефектом "пральної дошки".

Також фахівці наголосили на відсутності зон відпочинку та інформування, спорудженні несанкціонованих об’єктів (рекламні щити, тимчасові конструкції) на перспективних веломаршрутах.

Результати заїзду передали до департаменту архітектури, містобудування та інспектування міськради.

 

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські патрульні пересядуть на велосипеди.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут