Знаменитий Харківський тракторний завод вирізають і вивозять у Смілу, – ЗМІ

На Харківському тракторному заводі почали різати чавуноливарний та сталеливарний цехи. Про це УНН розповів один зі співробітників заводу.

"Вже почали різати чавуноливарний та сталеливарний цехи. З чавуноливарного цеху форми вивозять. Наскільки мені відомо, везуть їх до Сміли в Черкаську область. Нам ніхто нічого не пояснює, звичайно. Ріжуть весь день. Просто знищують все, перетворюючи на металобрухт", – сказав співрозмовник.

За його словами, на цьому роботи зі знищення потужностей заводу не зупиняться: на черзі цех, де збиралися замовлення для оборонного сектору.

"Сказали, що наступний – цех, де робили оборонку. Там взагалі станки, техніка… У всіх шок", – додав він.

Нагадаємо, близько року тому Харківський тракторний завод приватизував бізнесмен Олександр Ярославський, який, між іншим, раніше був власником черкаського хімпідприємства "Азот".

Однак пізніше стало відомо про спроби вивезти потужності і технології заводу в Росію, про що повідомляли співробітники підприємства.

Зокрема, за словами екс-директора заводу Губіна команду вивозити ХТЗ в Росію дав особисто російський бізнесмен Деріпаска, який є партнером Ярославського.

При цьому, за даними Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку, Олександр Ярославський не має контрольного пакету акцій ХТЗ.

Також нагадаємо, що фінансово-господарський контроль за Харківським тракторним заводом здійснюють росіяни.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у будівлі на вулиці Пастерівській в Черкасах хочуть збудувати басейн.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net