Трьох цуценят знайшли небайдужі черкащани. Волонтери шукають для них господарів. Повідомляють на сторінці Черкаського товариства захисту тварин «Друг».
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/03/07151430/1.jpg)
«Ось така малеча потрапила вчора до нас. Люди знайшли просто на трасі, малі, змерзлі… Чорна дівчинка та два хлопчика, будуть невеличкі, навіть у вольєр не можна висадити, поки сидять у клітці, інших варіантів у притулку зараз немає» – пишуть зооволонтери.
Цуценятам потрібна перетримка, або дім.
Телефон для охочих прихистити цуценя: 0633478821
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/03/07151547/4.jpg)
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Читайте також: