Зіркова психологиня з Черкас розповіла, чому пішла від першого чоловіка (Відео)

Зіркова черкащанка, психологиня і телеведуча Наталя Холоденко вперше розповіла про те, чому пішла від першого чоловіка Бориса Куріцина ні з чим.

Про те, чому Наталя Холоденко не хоче заміж за нинішнього чоловіка, чим він займається, про реальні заробітки та комплекси, вона розповіла в інтерв'ю для Youtube-каналу DOROTYE журналіста Аліни Доротюк.

"Ми з колишнім чоловіком працюємо в одній фірмі, він фінансовий директор. Я розлучалася з ним вагітною від іншого, це правда. Але ми вже не жили разом. Жінка в період розлучення повинна зайняти позицію "Ом", – пояснює Наталя Холоденко. – З цього шлюбу я вийшла ні з чим. Тільки з дитиною. З колишнім чоловіком ми прожили разом 10 років. Машину залишила йому. Все, що було нажито в попередньому житті – все там і залишилося. З великими зусиллями я змогла забрати досить невелику частину грошей. Квартира і велика частина коштів залишилася чоловікові. Скажу так: я б ділила по-іншому. Але я прийняла позицію жінки, яка хоче, щоб дитина спілкувався з татом. Це для мене було принципово".

Психологиня вперше зізналася, що виховувала дітей колишнього чоловіка від його попереднього шлюбу:

"Я виховувала трьох дітей, разом з моїм племінником. Мені було 25 років ".

За словами Наталії, під час розпаду сім'ї ніхто з оточення не підтримав її.

"У мене така позиція – хто йде зі стосунків, той і платить. В даному випадку заплатила я. Але я була не згодна, у нас були конфлікти. Всі стали на бік мого колишнього чоловіка, навіть моя мама. Це був важкий період. Я зрозуміла, що глобально він людина хороша, просто ображений", – поділилася Холоденко.

Про свого нового обранця Наталя Холоденко розповіла небагато: чоловік подарував їй 2-кімнатну квартиру в передмісті столиці. Там нині живуть друзі психологині. Крім того, чоловік тричі пропонував вийти за нього заміж, але вона відмовилася.

"Тому що потрібно добре пропонувати", – жартує Холоденко. 

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, відомий черкащанин візьме участь у шоу "Танці з зірками".

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук