додому Новини Жителька Черкас відзначила 100-річний ювілей

Жителька Черкас відзначила 100-річний ювілей

0

У Черкасах 100-річчя відзначила місцева жителька Варвара Максимівна Антонюк. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

З ювілеєм її привітали представники міської влади. Варвара Антонюк народилася в селі Студинець Черкаського району. У роки Другої світової війни допомагала фронту, зокрема заготовляла лісоматеріали в Ірдині. Працювала швачкою та вихователькою, виховала двох дітей, має трьох онуків і двох правнуків.

За трудові заслуги нагороджена медаллю «За доблесну працю у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.» та має звання «Ветеран праці». Вона стала 13-ю жителькою Черкас, яка досягла віку 100 років.

Згідно з міською програмою «Турбота», ювілярці надали разову допомогу в розмірі 5 000 грн і призначили щомісячну стипендію в 1 000 грн.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version