додому Новини Кримінал Житель Золотоніщини виправдовував агресію рф у соцмережах

Житель Золотоніщини виправдовував агресію рф у соцмережах

0

До суду скерували обвинувальний акт проти жителя Золотоніського району за звинуваченням у виправдовуванні та запереченні збройної агресії рф проти України. Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що 40-річний чоловік через свій акаунт у соціальній мережі неодноразово поширював антиукраїнські матеріали, виправдовуючи російську «спецоперацію» та стверджуючи про «насильницьку українізацію». На судових засіданнях він також неодноразово заявляв, що у 2014 році відбувся «антиконституційний переворот», а державні органи займаються «терористичною діяльністю».

З травня 2024 року обвинувачений перебуває під вартою, з можливістю внесення застави. Чоловікові загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version