Жителі трьох сіл на Черкащині не відпускають своїх дітей до школи

Громадськість трьох сіл в області не погоджується з рішенням районних рад щодо реорганізації навчальних закладів та не відпускає дітей до шкіл, які запропонували їм на заміну. Про це під час координаційної наради в ОДА 5 вересня повідомила заступник начальника управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Оксана Сімушіна.

"Громадскість сіл Гусакове Звенигородського району, Суботова Чигиринського району, Сабадаш Жашківсього району не погоджуються з рішенням районних рад щодо реорганізації навчальних закладів. Відповідні рішення були ухвалені ще в кінці травня, а по селу Сабадаш – 29 січня. З батьками була проведена роз’яснювальна робота, їм запропонували на вибір будь-які школи з можливістю безкоштовного підвезення дітей, однак частина з них відмовляється відпускати дітей на навчання", – зазначає Оксана Сімушіна.

Як переконують представники районів, усі умови для того, щоб діти перейшли до нових шкіл створено, зокрема відремонтовано дороги та наявні шкільні автобуси. Батьків неодноразово запрошували оглянути нові школи, однак ті поки що відмовляються. Підігрує протесним настроям навіть сільський голова Суботова. Своїх двох дітей жінка теж не відпустила до нової школи.

У свою чергу очільник області Юрій Ткаченко дав головам райдержадміністрацій добу на вирішення цього питання.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у черкаській школі на заміну вікон витратять 2 млн грн.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут