Жителі Черкас заборгували за тепло та гарячу воду 155 мільйонів гривень

Черкаська ТЕЦ звертається до споживачів із проханням терміново погасити заборгованість за надані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Станом на 1 липня сума заборгованості складає 155 мільйонів гривень. Про це інформує пресслужба ТЕЦ.

Зазначена ситуація ускладнює проведення повноцінної підготовки теплофікаційного обладнання та теплових мереж Черкаської ТЕЦ до роботи в опалювальному періоді 2020-2021 років, а також виконання інвестиційних програм у повному обсязі. Адже для своєчасного початку та надійного проходження наступного опалювального періоду підприємству необхідно провести ремонтні роботи, технічне обслуговування теплогенеруючого обладнання та закупівлю палива, а також провести модернізацію обладнання в межах виконання інвестиційної програми.

З питань оплати існуючої заборгованості та укладання договорів реструктуризації боргу необхідно звернутися до юридичного відділу ВП "Черкаська ТЕЦ" за адресою: м. Черкаси, просп. Хіміків, 76 або за тел. 050-27-15-606, 050-27-15-153.

У випадку несплати та накопичення суми боргу ВП "Черкаська ТЕЦ" подасть судові позови на боржників та примусового стягне борг через Державну виконавчу службу шляхом накладення арешту на банківські рахунки та карти, арешту та реалізації рухомого та нерухомого майна боржників, внесення боржників до Єдиного реєстру боржників України та заборону виїзду за кордон.

Як повідомляв сайт vikka.ua, через пориви тепломереж 138 черкаських багатоповерхівок лишаються без гарячої води.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук