Вчора на Звенигородщині у селі Лебедин сталася пожежа у житловому будинку. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці головного управління ДСНС України у Черкаській області.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/10/13114137/311408861_479714377526608_8709285469660840163_n.jpg)
У будинку згоріли морозильна камера, вікна та двері. Пожежу загасили вогнеборці 17-ї державної пожежно-рятувальної частини та добровільної пожежної команди ПрАТ “Лебединський насіннєвий завод”.
Друга пожежа сталася у селі Хутори Черкаського району. У будинку згорів телевізор. Вогонь загасили ще до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Внаслідок події ніхто не постраждав.
Причиною двох інцидентів стало коротке замикання електропроводки.
У селі Рижанівка, Звенигородського району, через коротке замикання загорівся сарай. У результаті пожежі знищено покрівлю, перекриття споруди та побутові речі.