Труднощі з отриманням COVID-сертифіката: куди звертатися?

При виникненні проблем із отриманням COVID-сертифіката черкащани можуть звернутися за допомогою до центрів підтримки. Віднедавна вони запрацювали на базі всіх ЦНАПів області та у двох пунктах вакцинації в Черкасах.

Адміністратори ЦНАП зможуть:

– розповісти про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання;

– проконсультувати або допомогти подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку Дія;

– підказати, куди звернутись і які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема на боці лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення);

– визначити помилку генерування сертифіката;

– допомогти увійти на портал «Дія»;

– допомогти з отриманням КЕП для входу на портал «Дія».

Отримати консультації щодо отримання COVID-сертифікатів у мобільному додатку можна також у центрах пітримки «Дії». Два такі центри запрацювали у ТРЦ «Любава» й регіональному центрі підвищення кваліфікації (Байди Вишневецького, 17). Про це виданню «Суспільне» повідомив керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік.

Загалом по Україні діє близько 900 таких пунктів. Як зазначив Банік, їх відкрили для того, аби допомагати українцям встановити «Дію» та отримати сертифікат.

– Людям пояснюють, як генерувати сертифікати та як ними користуватися. Іноді трапляється, що потрібно внести корективи до електронної системи охорони здоров’я. Може бути таке, що сімейний лікар неправильно ввів інформацію або, наприклад, дублюються дані про пацієнта чи була допущена помилка, коли вносили дані про щеплення тощо. Волонтери підказують, що робити, куди йти і до кого звертатися, – роз’яснив Мстислав Банік.

Читайте також: На Черкащині почали діяти оновлені правила карантину

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net