Новий корпус кардіоцентру в Черкасах обійдеться в 900 млн грн

За два роки для Черкаського обласного кардіоцентру мають збудувати новий корпус серцево-судинної хірургії з сучасними операційними та високотехнологічним обладнанням. Про це розповіли очільники області під час презентації проєкту в комунальному закладі.

Новий корпус матиме приймальне відділення, діагностичний центр, операційне відділення, відділення анестезіології, інтенсивної терапії, сучасний гелікоптерний майданчик для запровадження санавіації, що допоможе зменшити рівень смертності від серцево-судинних захворювань тощо.

Через брак потужностей сьогодні медики не можуть надати кваліфіковану медичну допомогу всім, хто цього потребує. Сподіваються, що з відкриттям нового корпусу в кардіоцентрі дбатимуть не лише про черкащан, а й про жителів сусідніх областей.

– Упродовж минулого року наші медики зробили 1,5 тисяч операцій на серці, близько 300 – на відкритому серці, 1700 коронарографій, 242 пацієнти отримали кардіостимуляцію. За 2021 рік пролікували 623 інфаркти міокарда тощо. Новий корпус допоможе покращити якість надання послуг, відкрити нові напрямки, збільшити потік пацієнтів, – розповів завідувач кардіохірургічного відділення кардіоцентру Олег Журба.

Торік на виготовлення ПКД цього корпусу з обласного бюджету спрямували 3,5 млн грн.

Як розповів заступник голови Черкаської обласної ради Сергій Лісовий, депутати надали під будівництво земельну ділянку, що раніше належала санаторію «Сосновий бір». Фахівці управління майном обласної ради підготували технічну документацію, і тепер треба передати кардіоцентру право на користування цією землею.

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко зауважив, що вартість виконання проєкту становить понад 900 млн грн. Ці гроші планують залучити з держбюджету.

Читайте також: Тисяча за вакцинацію: виплати зможуть отримати й діти.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net