Зберегти в бюджеті міста кошти на соціально важливі об’єкти запропонував черкаський депутат

Не переспрямовувати до резервного фонду кошти, виділені на ремонт та покращення освітніх закладів. Натомість – віднайти необхідні суми в не нагальних об’єктах сфери ЖКК.

З такою пропозицією на сьогоднішньому засіданні комісії з питань бюджету й фінансування виступив лідер "Партії вільних демократів" Олександр Згіблов, повідомляє кореспондент vikka.ua.

"Ремонт дитячих садочків, шкіл. Десь дах дірявий потребує негайного ремонту, десь треба замінити бойлерну. Я пропоную надалі інвестувати в ці об’єкти, адже діти – це наше майбутнє. А поки садочки і школи не працюють, саме в цей час можна провести необхідні ремонтні роботи", – зазначив обранець.
 

Необхідні кошти віднайти депутат запропонував у запланованих, але ще не розпочатих ремонтах доріг та тротуарів у тих частинах міста, де асфальт ще знаходиться в задовільному стані.

Таку пропозицію Олександр Згіблова колеги з профільної комісії підтримали. Схожа надходила і від виконкому. Тому було вирішено надати доручення розпорядникам коштів визначитись ,з яких саме пунктів витрат можна зняти і пере направити кошти без шкоди для соціально важливих об’єктів. Вже завтра, під час сесійного засідання, депутати мають їх розглянути.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати оснастили реанімацію обласної лікарні сучасним апаратом.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут