"Завжди легко кивати на попередників", – Маліщук про невстановлені камери в Черкасах (ФОТО)

Днями заступник міського голови Юрій Ботнар звинуватив очільницю департаменту оргзабезпечення Лілію Маліщук у відсутності відеокамер у Черкасах. У розмові із журналістами чиновниця розповіла, що та хто й досі заважає запрацювати програмі "Безпечне місто", передає кореспондент vikka.ua.

"Завжди легко кивати на попередників. Департамент оргзабезпечення щороку подавав до проекту про міський бюджет і соціально-економічного розвитку значні суми на придбання камер, їхнє встановлення, виготовлення проектно-кошторисної документації, обслуговування та підключення Інтернету і електроенергії. І ніколи депутатський корпус не підтримував ці пропозиції", – зауважує Лілія Маліщук.

Вона пригадує, як вкінці 2016 року департамент придбав камери на встановлення, виготовив проектно-кошторисну документацію, але через проблеми в "Черкасиобленерго" протягом року не надавався дозвіл підключення електричної частини на ці камери. Опісля ж – депутатський корпус традиційно не виділив на це коштів.

"6 травня, на засіданні громадської ради, депутат Олександр Згіблов розповів правду. Двічі підходили до міського голови і депутатів щодо програми "Безпечне місто", де ціна питання становила 10-12 мільйонів. Цього також двічі не підтримав депутатський корпус", – каже Лілія Маліщук.

За її словами, департамент оргзабезпечення чотири рази влаштовував для депутатів презентації тих організацій, які давали пропозиції з придбання камер, їхнього встановлення і обслуговування. Цього обранці теж "не оцінили". До того ж, як зауважує Маліщук, "свободівці" завжди найпершими відмовляли пропонованим варіантам. Зазначимо, департамент представляв до уваги роботизовані камери, що обертаються на 360 градусів, обходились би дешевше і працювали комплексно.

"За ті півтора року, які вже працює "Свобода" і куратор департаменту оргзабезпечення Юрій Ботнар, уже сто разів можна було втілити цю ідею. Тим більше, за півроку, коли я не була директором, точно можна було передбачити встановлення камер і в бюджеті, і в програмі соціально-економічного розвитку. Не можна на когось кивати. Треба засукувати рукави і працювати самому", – наголошує Лілія Маліщук.

Як повідомляв сайт vikka.ua, після нападу на черкаського блогера знову підняли тему убезпечення міста.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут