"Зараз у Черкасах влади немає", – Олександр Радуцький

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький і досі не отримав відповіді на 10 запитань, які поставив на сесії 8 квітня міському голові Анатолію Бондаренку. У програмі телеканалу "ВІККА" "Вечірній прайм" обранець заявив, що зворотної реакції і не очікує, адже зараз у Черкасах влади немає.

"Так сталось, що міського голову, як Піноккіо в мультфільмі, підвісили на цвях. І в ролі Карабаса-Барабаса виступає заступник міського голови Юрій Ботнар від ВО "Свобода". Він зараз керує містом за рахунок тих 5 депутатів, які були відкликані. Якщо Бондаренко їх втратить, то втратить і більшість у міській раді. Тому йому доводиться виконувати всі умови, які висуває Ботнар", – пояснює Радуцький.

На прикладі транспортного колапсу обранець нагадує жителям Черкас, чим місту обертається головування "свободівця". Каже, що за час незалежності України не було жодного разу, щоб у місті зупинявся транспорт.

"Мені дуже шкода, що влади у Черкасах зараз немає, а міський голова почав ховатися, як страус: не приходити на сесію під час виступу депутатів-опозиціонерів, – зазначає Олександр Радуцький. – Коли звертався я й інші обранці, мера не було. Він сидів у той час у себе в кабінеті, дивився в монітор і чекав, коли всі виступлять".

Нагадаємо, з питань до мера Олександр Радуцький розпочав сесійне засідання. У зверненні пригадав міському голові і необачні висловлювання, і вчинки його соратників, і своєрідну кадрову політику. Детальніше – за посиланням та на відео.

Як повідомляв сайт vikka.ua, виконком алярмово збільшив бюджет Черкас на понад 3,5 мільйони гривень.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук