«Закликаємо зберігати спокій» – СБУ про хвилю псевдомінувань

Управління СБУ в Черкаській області оприлюднило офіційне повідомлення про штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування об’єктів соціальної інфраструктури. Про це йдеться на офіційній сторінці утанови.

Нагадаємо, в Україні і Черкасах зокрема останнім часом реєструється багато повідомлень про нібито мінування важливих об’єктів соціальної сфери.

«У результаті ретельних перевірок з боку СБУ, НацПолу та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві.

Звертаємо увагу: повідомлення про псевдомінування – поширений інструмент в умовах гібридної агресії, котру Російська Федерація веде проти України. За таких умов вкрай важливо, аби українське суспільство чітко це усвідомлювало.

Закликаємо громадян зберігати спокій. І окремо звертаємось до ЗМІ з проханням ретельно перевіряти подібну інформацію, аби зі свого боку не сприяти реалізації ворожих спеціальних інформаційних операцій» – йдеться в офіційному повідомленні.

В Управлінні зазначають, що Служба безпеки України і, зокрема, Антитерористичний центр при СБУ, разом з Національної поліцією в рамках свого функціоналу щоденно відпрацьовують кожне з таких повідомлень.

Як повідомляла раніше vikka.ua, у соцмережах ширяться чутки, що замінування й хакерські атаки мають російське коріння

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net