За тиждень у Черкасах народилась однакова кількість дівчаток і хлопчиків

За тиждень у Черкасах народилось 32 немовляти.

На світ з’явились 16 хлопчиків і 16 дівчаток, інформують у департаменті освіти і гуманітарної політики.

Батьків новонароджених запрошують до департаменту соціальної політики – отримати подарункові набори з дитячими речами першої необхідності.

Нагадуємо, що заява на отримання пакунку малюка подається впродовж 30 днів з дати народження дитини. Для призначення грошової компенсації вартості пакунку малюка (у разі його неотримання) необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем проживання. Заяву необхідно подати упродовж 12 місяців з дня народження дитини.

Крім того, постановою Кабінету Міністрів України з 1 січня 2022 року збільшиться розмір державної допомоги при народженні дитини: із 41 280 грн до 50 000 гривень. Виплату проводитимуть одноразово у розмірі 25 відсотків загального розміру допомоги, решта суми виплачуватиметься впродовж наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Урядом.

Із 1 січня 2023 і в подальшому щороку передбачено збільшення розміру допомоги при народженні дитини на прогнозний показник зростання індексу споживчих цін. Відповідно збільшиться і розмір допомоги при усиновленні дитини.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині рівень смертності в кілька разів перевищує народжуваність.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут