Протягом січня у міському пологовому будинку в Черкасах народилися 93 малюки. Дівчаток більше, ніж хлопчиків. Повідомляють на сторінці Черкаського міського пологового будинку “Центр матері та дитини”.
![дитина новонароджена пологи](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/12/21195249/1.jpg)
У січні в Черкаському міському пологовому будинку народилися 93 малюки:
45 хлопчиків
48 дівчаток
“Щиро вітаємо батьків та бажаємо малюкам міцного здоров‘я, світлого дитинства та щасливого життя під мирним українським небом! Життя перемагає і наша статистика щастя є тому яскравим та позитивним доказом!” – пишуть на сторінці медзакладу.
Читайте також: