За рік “Черкаські лисиці” відправили 3,5 тонни солодких горішків на фронт (ВІДЕО)

“Солодкі горішки для міцних “горішків”. Щосуботи черкаські волонтерки збираються на кухні, щоб напекти ласощів для бійців ЗСУ. Повідомляє власкор ВІККА.

Горішки печуть і начиняють кремом. Готові ласощі пакують і відправляють на фронт. Також готують трубочки, фітнес-кульки. Обсяги, які виробляють Черкаські лисиці, чималі.

ІРИНА, ВОЛОНТЕРКА “ЧЕРКАСЬКИХ ЛИСИЦЬ”:
Щосуботи Черкаські лисиці випікають 55-57 кілограмів. На кілограм іде десь 60-65 горішків. Тобто, близько 4 тисяч випікається за одну суботу. Я порахувала, близько 3,5 тонни горішків було випечено і відправлено на фронт.

Гроші на продукти витрачають власні, зрідка долучаються партнери-благодійники.

Тетяна Карпенко
ТЕТЯНА КАРПЕНКО, ІДЕЙНА ЛІДЕРКА “ЧЕРКАСЬКИХ ЛИСИЦЬ”:
В середньому, десь цінник 30 тисяч гривень на місяць. Найдорожче це яйця, масло, згущене молоко.

У складі спільноти — більше 20 активісток. У кожної — робота, родина, діти. Але щосуботи вони на спільній кухні. Тетяна Карпенко пригадує: історія Черкаських лисиць почалася з того, як на початку повномасштабної війни військова подруга попросила передати їй солодкого. Відправили невелику коробку.

ТЕТЯНА КАРПЕНКО, ІДЕЙНА ЛІДЕРКА “ЧЕРКАСЬКИХ ЛИСИЦЬ”:
Фідбек я отримала, що дуже підняло настрій і трошки натирили хлопці. Ми вирішили, чому б не робити у більших об’ємах. Спочатку 5 осіб, потім 10, 15 потім ще більше.

Усе, що готують, волонтерки передають на фронт. За тиждень близько 5 відправок. Слава про Черкаських лисиць шириться між військовими частинами.

ТЕТЯНА КАРПЕНКО, ІДЕЙНА ЛІДЕРКА “ЧЕРКАСЬКИХ ЛИСИЦЬ”:

Отримуємо відгуки, дуже приємні, вкладаємо отакі наші логотипчики. Пишемо їм “Вірю в ЗСУ, сплю гола”. Їх це дуже надихає.

Черкаські лисиці
Військові у листах волонтеркам зізнаються: після активних бойових дій найбільше хочеться солодкого. Адже адреналін — виснажує. Передати ласощі часто просять на Запорізький, Бахмутський напрямки.

ІРИНА, ВОЛОНТЕРКА,  “ЧЕРКАСЬКИХ ЛИСИЦЬ”
Один військовий сказав фразу, яку ми запам’ятаємо на все життя. “Те, що ви робите, дівчата, не щоб нагодувати. Це щоб мотивувати”. Запах дому, материнського тепла. Щоб згадував те що в нього дітки вдома.

Олеся, Омельченко, Сергій Косенко, Телеканал ВІККА

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x