додому Новини За півроку на Черкащині працевлаштували понад 15 тисяч громадян

За півроку на Черкащині працевлаштували понад 15 тисяч громадян

0

У січні-червні 2014 року за направленням центрів зайнятості було працевлаштовано більше 15 тисяч громадян. Рівень працевлаштування склав 51,3 %. За планом в області мають за рік працевлаштувати 12,6 тисяч. Про це повідомляють у прес-службі ОДА.

– Рівень зареєстрованого безробіття, починаючи з березня 2014 року продовжує знижуватись, і на 1 липня він уже становив 2,6 % населення працездатного віку, – говорить заступник директора Департаменту соціального захисту населення Олег Шимчук.

Станом на червень кількість вільних робочих місць у службі зайнятості становила 764 одиниці. Тому в липні на 1 робоче місце припадало 26 осіб.

У центрі постійно проводять різноманітні професійні навчання. За перше півріччя 2014 року такі курси закінчили майже 6 тисяч безробітних. 353 особи після проходження курсів "Підприємництво та бізнес-планування" відкрили власну справу.

Окрім того 8,8 тисяч осіб були задіяні у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version