За кошти міського бюджету Черкас майже дві тисячі дітей оздоровляться у Карпатах 

Триває відпочинок та оздоровлення черкаських дітей пільгових категорій у Карпатах за кошти міського бюджету. У клінічному санаторії «Карпати» до середини літа оздоровилися 780 дітей, зараз там перебувають ще 205 юних черкасців. Повідомляють у Черкаській міській раді

діт черкаси

За словами дітей, кожен день їхнього перебування насичений. Екскурсії, рухливі та спортивні ігри, танці, співи, квести. Вони малюють герби команд, у пошуках пригод мандрують долинами, майструють листівки українським захисникам, завдяки яким і можливий нині їхній відпочинок.

 «Я задоволена, що нам вдалося реалізувати програму з оздоровлення більшої кількості дітей, ніж торік. Фахівці департаменту соціальної політики постійно контактують з працівниками табору, батьками та дітьми. Нещодавно провели перевірку стану проживання та харчування дітей. Результатами задоволені. І коли зустрічаємо з автобусів кожну групу дітей, які повертаються з відпочинку, особливих скарг ми не чуємо. Навпаки, бачимо позитивні емоції, слухаємо розповіді про природу Карпат, насичений та змістовний відпочинок» , – зазначила заступниця Черкаського міського голови, кураторка галузі Марина Гаркава.

Нагадаємо: цього року для відпочинку черкаських дітей за гроші міського бюджету департамент соціальної політики закупив 1982 путівки.

Оздоровча кампанія триває з 16 травня до 11 жовтня. За цей час у Карпатах побуває 10 змін дітей тривалістю 14 днів кожна.

Торік за рахунок міського бюджету в Карпатах могли оздоровитися 1050 черкаських дітей з числа пільгових категорій.

Читайте також:

Черкаські археологи розкопують цвинтар і архівують знахідки 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x