За кермування "під кайфом" черкаський водій сплатить понад 40 тисяч гривень штрафу

Жителя села Хутори оштрафували за керування автівкою в стані наркотичного сп’яніння.

Він має сплатити 40800 гривень. Також чоловіка позбавлять водійських прав на строк десять років без оплатного вилучення транспортного засобу. Відповідне рішення ухвалив 20 липня Соснівський районний суд Черкас, інформує пресслужба суду.

Протягом травня 2020 року чоловік двічі був притягнутий до адміністративної відповідальності за аналогічний проступок. Так, 3 травня у Черкасах порушник керував автомобілем з ознаками наркотичного сп’яніння, а саме: підвищена жвавість, почервоніння обличчя, порушення координації рухів, виражене тремтіння пальців рук. Від проходження освідування на стан наркотичного сп’яніння у встановленому законом порядку відмовився в присутності двох свідків.

Повторне правопорушення чоловік вчинив 24 травня. В судове засідання на визначену дату не з’явився.

Відповідальність особи, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані наркотичного сп’яніння, за відмову від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан наркотичного сп’яніння, передбачено частиною 3 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відтак, за наведених у постанові обставин, суд дійшов висновку, що вина чоловіка доведена належними доказами.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах виявили чоловіка з наркотиками, який був у розшуку.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук