З черкаського гуртожитку вранці евакуювали студенів

З черкаського гуртожитку ЧДТУ вранці евакуювали студенів в рамках тренувань на випадок пожежі. Про це повідомляють на сайті Черкаського державного технологічного університету.

Спеціальне об’єктове тренування формувань і служб цивільного захисту університету відбулося у ЧДТУ 11 листопада 2021 року

За легендою, черговий сторож отримав від прибиральниці повідомлення про пожежу на шостому поверсі у кімнаті. Після цього сторож викликав пожежно-рятувальну службу ДСНС та  повідомив про загорання керівнику тренувань та завідувачу гуртожитку № 2.

Потім, згідно з планом евакуації, з черкаського гуртожитку вранці евакуювали студенів. Керівник формування пожежогасіння ЧДТУ силами добровільної пожежної дружини приступив до гасіння умовної пожежі на шостому поверсі гуртожитку.

Після прибуття, підрозділи ДСНС у складі двох відділень, дві пожежні автоцистерни та одна пожежна автодрабина, виконали своє завдання та ліквідували умовну пожежу у гуртожитку №2.

Після спеціального об’єктового тренування, учасники підвели підсумки, де начальник другого пожежно рятувального загону ДСНС України в Черкаській області Олександр Сіпко наголосив на важливості відпрацювання порядку взаємодії між органами управління цивільного захисту ЧДТУ з підрозділами Черкаського районного управління ДСНС в Черкаській області та необхідності чіткого дотримання оперативного плану пожежогасіння.

З черкаського гуртожитку вранці евакуювали студенів

З черкаського гуртожитку вранці евакуювали студенів

З черкаського гуртожитку вранці евакуювали студенів

 евакуювали студенів

Як повідомляла vikka.ua, черкаський провулок обладнали новими світильниками.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net