З черкаським волонтером, який потрапив у полон, рідні ще й досі не мають зв’язку (ВІДЕО)

Рідні черкаського волонтера Валерія Макеєва просять допомогти визволити його з полону. Про це повідомляють "Факти".

14 серпня чоловік поїхав домовлятися про обмін військовополонених. Хотів визволити і забрати додому земляків з Черкас. І вже два місяці не може сам повернутися до сім’ї. Все, що наразі відомо родині, що Валерій знаходиться у військовій комендатурі міста Ровеньки на Луганщині.

З Інтернету дізналися, що він разом з харківським журналістом Романом Черемським та працівниками каналу "112 Україна" вирушили в зону АТО.

Заїхали на територію, яку контролюють терористи, перетнули перший блокпост, а на другому їх затримали. Групу телевізійників за два тижні було звільнено, але з рідними Валерія Макеєва вони на зв’язок не виходять. Запити в офіційні інстанції результату не дали, каже син Валерія. Родина буде вдячна за будь яку інформацію.

– Ми звертаємося до всіх, хто може допомогти дізнатися, хто і чому його там тримають, будемо вдячні за будь-яку інформацію. Він у статусі швидше полоненого, може, і заручника, ми точно не знаємо. Знаємо, що його немає і зв'язку з ним немає, – кажуть дружина і син Валерія Макеєва.

Вони розповідають, що спочатку велися переговори за гроші, потім сказали, що гроші не треба, хочуть поміняти на своїх полонених. Начебто ось-ось дійшли згоди, але все.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут