З 1 квітня на Черкащині стартує весняний призов

Весняний призов на строкову військову службу на Черкащині відбуватиметься згідно з планом. Він розпочнеться 1 квітня й триватиме до 31 червня.

Про це під час пресбрифінгу повідомив заступник військового комісара Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки-начальник сектору комплектування Олег Петров, пише Zmi.ck.ua.

За його словами, з початку квітня почнуть відправляти перших призовників до військових частин. Планують призвати 543 призовників у Черкаській області, з яких відправлять 259 осіб до Збройних Сил України, 152 до Національної Гвардії України, 117 до Державної Прикордонної служби України, 15 до Державної Спеціальної служби транспорту тощо.

Нагадаємо, що призову на строкову службу підлягають придатні за станом здоров’я громадяни чоловічої статті, яким до дня відправлення у військовій частині виповнилось 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення або відстрочку від призову на військову службу.

«Вони проходитимуть службу у навчальних підрозділах військових частин на території країни. Участі у проведенні АТО-ООС на території Донецької та Луганської областей призовники не беруть», – зазначив Олег Петров.

Громадяни, які мають кваліфікацію магістр, відбуватимуть службу 12 місяців, решта осіб, які мають ступінь бакалавра або середню освіту, відбуватимуть службу протягом 18 місяців.

Загальна підготовка буде тривати від 3 до 6 місяців. Осінній призов починається з 1 жовтня й триватиме до 30 грудня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, близько сотні прикордонників в Оршанці вакцинувалися від COVID-19.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут