Ющенко побував у Легедзиному і пообіцяв дати грошей

Колишній "помаранчевий" президент Віктор Ющенко відвідав державний  історико-культурний заповідник "Трипільська культура" у селі Легедзине на Черкащині. Про це vikka.ua повідомили у прес-службі ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Як розповів директор заповідника Владислав Чабанюк, розкопки найбільшого у світі поселення трипільської культури на Черкащині тривають із 80-их років.

За словами Чабанюка, раніше фінансування розкопок здійснював Інститут археології, шукаючи гранти та іноземних благодійників. Цього року Інститут президента Віктора Ющенка "Стратегічні ініціативи" знайшов можливість надати фінансову підтримку українським археологам.

Директор  заповідника розповідає, що Віктор Ющенко оглянув місце розкопок. Археологи показали йому три об’єкти заповідника, які досліджуються у цьому сезоні: гігантське трипільське поселення у Тальянках, поселення мідно-кам’яної доби у Доброводах та некрополь Черняхівської культури у Легедзиному. Також продемонстрували найцікавіші знахідки цього року, серед них – унікальні багатоканальні гончарні горни.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net