Юний черкащанин зворушив усю країну відеозверненням до бабусі

Вона йому родину – він їй дяку на всю країну. Йдеться про 15-річного Станіслава Праведнова з Черкас. Хлопчик із ДЦП відзняв відеоролик про свою бабусю. У ньому дякував сивочолій за те, що 11 років тому вона забрала його з сиротинця і навчила буквально всьому. Зворушлива відеоробота приголомшила суддів престижного всеукраїнського конкурсу. Там ролик потрапив у призові, обійшовши майже 900 конкурсантів із усієї країни, передає vikka.ua.

 "Коли я його взяла, дитина кожні 5 хвилин запитувала, чи я його люблю. Це було безкінечно", – розповідає 72-річна Ніна Архипівна.

Це спогади, ніби з минулого життя. Жінка пригадує, як у її щоденний лексикон увійшло слово "люблю", а ще хлопчик, який змусив її повторювати це тисячі разів.

Вони готують сніданок у чотири руки і так останні 11 років. Відтоді, як Ніна Архипівна одночасно стала і мамою і бабусею.

 "Вона навчала мене ставати на руки, на той час я не вмів нічого робити", – розповідає Станіслав.

Ніна Архипівна додає, що хлопчик у свої 4 рочки знав лише кілька слів і не вмів ходити.

"Він був на колінах, потім викидав наперед ручки, а ніжки просто підтягував. Вони були прямі, як палички. Ні стопи, ні п’ятки", – каже жінка.

Нині у це важко повірити: 15-річний Стас мало чим відрізняється від однолітків . Останні 5 років закінчує школу на відміно та з похвальними грамотами. Його щоденник розписаний погодинно і прикрашений лише хорошими оцінками . І навіть більше – хлопчик пишається своїми останніми успіхами.

 "Раніше я тримався за стіл. А зараз сам іду", – каже.

До цих самостійних кроків Стас прагнув останні 11 років , відтоді як пані Ніна наважилась усиновити хлопчика. Вони стали рідними коли йому було лише 4, їй – 61.

 "Слова ми вчимо, цифри, ліпимо пластилін, щось пишемо, малюємо", – хвалиться Ніна Архипівна.

Хлопчика, який міг повзати та знав лише кілька слів, пенсіонерка своїми зусиллями поставила на ноги та навчила всьому. Нині Стас у дечому навіть випереджає однолітків. За це все Станіслав віддячив своїй бабусі Ніні зворушливим роликом, разом із вчителями центру юнацько-дитячої творчості, він відзняв відеодяку найріднішій.

 "Коли вона посміхається, мені здається, що вона молодшає", – зачитує хлопець цитату із звернення.

Його робота перемогла на всеукраїнському конкурсі "Я – журналіст", де брали участь 850 авторів із 24 областей.

 "Це була шалена радість. Я був на сьомому небі", – каже Стас.

Хлопець мріє вийти на столичну сцену за першою перемогу своїм твердим кроком . Звідти вкотре подякувати тій, хто навчила його вірити у себе та впевнено казати слово "люблю".

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський фехтувальник на візку потрапив у трійку найсильніших у світі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net