додому Новини Черкащина Юні черкасці вибороли призові місця Кубку України з автомодельного спорту

Юні черкасці вибороли призові місця Кубку України з автомодельного спорту

0

У Миколаєві відбулися змагання за кубок України з автомодельного спорту, радіокеровані моделі, в приміщенні класи позашляховиків та шосейні перегони. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Черкащину на змаганнях представили юні автомоделісти Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради".

Змагання проходили в окремих заліках. У класі позашляховиків було представлено 12 команд, в класі шосейних гонок – 11.

У шосейних гонках наші автомоделісти посіли друге місце, а в особистому заліку Ткаченко Даніїл посів перші місця в класах Баггі-4 ВД та Е-12.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащанка стала бронзовим призером чемпіонату світу із самбо.