Юнак з Черкас власноруч створив настільну гру за мотивами легендарної Манчкін

Антоній Середа з Черкас розробив власну настільну гру по мотивах легендарної гри Манчкін, яка займає перше місце у світі за популярністю. Свою власну версію 15-річний автор запропонував учасникам клубу настільних ігор, який щосуботи проходить у Гончаренко центрі в Черкасах.

Настільні ігри – це не лише відпочинок та інтелектуальна розвага, вони допомагають розвивати вкрай необхідні в сучасному світі комунікативні навички та заводити нових друзів, переконаний Антоній Середа. «Я захоплююсь настільними іграми з дитинства. В мене народилася ідея створити авторську версію Манчкін в стилі «Angry Birds». Долучив бойову систему з іншої гри. Спочатку я намалював прототип гри на папері, потім написав текстову версію для інтернет-спільноти любителів настільних ігор, щоб вони могли її протестувати. Після успішних текстів перемалював гру на планшеті», – розповів створювач гри.

За словами дорослих учасників клубу гра вийшла професійною та непересічною. «Я граю в настільні ігри багато років. Для мене це, в першу чергу, цікаве спілкування з людьми. Ти граєш, тренуєш мозок, шукаєш стратегії, спілкуєшся на різні теми. Коли ми з Антонієм познайомились, я був щиро здивований, що цей юнак сам розробив гру. Вона фахово зроблена, картки приємно тримати в руках, кожна партія відрізняється, адже в грі безліч сценарних варіантів. У гри велике розвивальне значення, зокрема, кожен з нас вчиться переконувати співрозмовників», – поділився учасник ігрового клубу Петро Голубченко.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net