Юна черкащанка представила Україну на міжнародному Європейському конкурсі молодих вчених

У вересні в Дубліні, Ірландія, відбувся 30-й міжнародний Європейський конкурс молодих вчених EUCYS. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

У конкурсі взяли участь 135 найкращих дослідників з 39 країн-членів Європейського Союзу, асоційованих країн та країн з науково-технічною угодою. Учасники заходу відбираються між учнями та студентами, які посіли перші місця в національних конкурсах. Для України таким єдиним конкурсом є конкурс науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії Наук України.

Україну на міжнародному конкурсі представили два конкурсанти, один з яких Вєста Барілко з Черкаської спеціалізованої школи №17, гуртківець Черкаського центру роботи з обдарованими дітьми.

Нещодавно дівчина представляла Україну на іншій науковій виставці в місті Гдиня, Польща. Навчаючись в 10-му класі вона отримала перемогу на міжнародному студентському конкурсі IT-Universe. Це лише перший рік, коли вона почала займатися дослідницькою роботою, але дівчина вже розуміє головне в отриманих можливостях – навчатись і обмінюватись досвідом з іншими дослідниками різних країн.

На конкурсі Вєста представила проект з управління робототехнічною системою та пов’язаних з цим експериментів. Наприклад, однією з частин роботи є експеримент, в якому роботом керує рибка, що знаходиться в акваріумі, створення так званого гіброту, а також експеримент зі створенням найпростішого плантоїда шляхом поєднання та взаємодії рослини з робототехнічною системою.

Зазначимо, що EUCYS – це науковий ярмарок, ініційований Європейською комісією. Він є частиною Рамкових програм Європейського Союзу з досліджень і управляється Генеральним директоратом з досліджень в Європейській комісії та є частиною програми Horizon 2020.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський боксер став переможцем міжнародного турніру.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут