НовиниЧеркащинаЄвроінтеграція очима журналістів: як це було

Євроінтеграція очима журналістів: як це було

-

- Advertisment -

Завершився проект "Точне відображення угоди про Асоціацію Україна – ЄС в українських медіа". Його учасником впродовж 3 років був і телеканал "ВІККА". Журналісти нашого медіа навчалися, відвідували українські та європейські міста і створювали власний телевізійний продукт та транслювали матеріали про єврореформи. Перший етап проекту тривав з вересня 2015 до березня 2017 року. Другий етап проекту розпочався в квітні 2017 року і завершиться у березні 2019 року. 

Учасниками проекту стали 60 регіональних медіа (телебачення, радіо, онлайн та друковані ЗМІ). Впродовж певного часу журналісти мали можливість спілкуватися, навчатися та отримувати інформацію на прес-брифінгах, спеціалізованих вишколах, навчальних візитах. Організатори провели 6 прес-брифінгів з представниками офісу віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. 

Також відбулося 10 виїзних вишколів у різних містах України (охопили північ, південь, захід, схід країни). Провідні польські та українські експерти розповідали журналістам про євроінтеграційні реформи, директиви "Угоди про Асоціацію Україна – ЄС" та зв'язок євроінтеграції з процесом внутрішніх реформ в Україні. Особливо відчули на собі європейський стиль життя та побачили Європу з середини журналісти, які відвідали Бельгію, Литву та Естонію. В рамках візитів відбувалося знайомство з політичними, соціальними інституціями, а також з культурним життям країн. 

Одним із 15 переможців, які створювали матеріали на європейську тематику, став телеканал "ВІККА" з проектом "Євроцензор". 10 програм про те, як Угода впливає на владу, бізнес і життя громади. Ми розповідали нашим глядачам про якість питної води, органічну продукцію, стандарти безпеки в закладах громадського харчування, децентралізацію, молочні кооперативи, експорт молочної продукції до Євросоюзу, стандарти якості харчової продукції, поводження з відходами, європейські цінності, модернізацію житла, енергоефективність. 

22 лютого в Києві відбулася підсумкова конференція за участі всіх учасників проекту "Точне відображення угоди про Асоціацію Україна – ЄС в українських медіа". Говорили про втілення Стратегії комунікування європейської інтеграції України, євроінтеграційні реформи, грантові проекти та плани на майбутнє.

Проект втілюється польським Фондом міжнародної солідарності у співпраці з українськими громадськими організаціями "Інтерньюз – Україна" та "Товариство Лева" та реалізується за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також за кошти Програми "Підтримка демократії", що у свою чергу фінансується з Програми польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Танцювальний конкурс у Черкасах зібрав 44 хореографічні колективи

Черкасах провели Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Травневий дивертисмент». Повідомляє Департамент освіти і гуманітарної політики ЧМР. Конкурс відбувся 19 травня у...

У Черкасах поховали 22-річного захисника

У Черкасах сьогодні провели в останню путь молодого захисника. Артем Бодяго загинув від поранень, отриманих на Луганщині. Повідомляє міський...

Цікаве:

Алергія: розуміння та лікування

Алергія – це одна з найпоширеніших проблем здоров'я, що...

Стратегії вивчення граматики англійської мови для новачків

Вивчення англійської мови може бути захоплюючим і в той...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x