Є чи немає? Черкаські владці розійшлися у версіях щодо невідшкодування коштів ОСББ

Обговорюючи звіт про виконання міського бюджету, черкаські владці не змогли одностайно пояснити, чому досі не профінансовані заявки ОСББ за минулий рік.

Таке запитання їм від імені об'єднань поставив "вільнодемократівець" Василь Соломаха, повідомляє кореспондент vikka.ua.

"У третьому кварталі минулого року ви запевняли людей, що оплатите співфінансування, однак досі це питання не закрили. Чому?" – запитав депутат.

Директор департаменту ЖКК Олександр Яценко спочатку запевнив, що кошти направлені. Однак після того, як присутні в залі представники ОСББ заявили, що досі чекають обіцяних грошей, міський голова Анатолій Бондаренко пояснив, мовляв, процес збору й оформлення необхідних для фінансування документів досить тривалий, а можливо й подали їх ще не всі.

У відповідь Василь Соломаха зачитав назви тих ОСББ, які досі чекають співфінансування, аби розрахуватись за виконані ремонтні роботи в своїх будинках.

"Бо немає грошей!" – відповів головний комунальник. Потому – дорікнув Василю Соломасі й іншим представникам опозиції, що, буцім, саме через них головний фінансовий документ на 2020 рік був прийнятий запізно, а бюджет за минулий рік невиконаний.

Натомість депутат Юрій Тренкін, який очолює бюджетну комісію, вигукнув: "Є гроші!"

У відповідь на закиди депутат міської ради Олександр Радуцький заявив:

"Невиконання бюджету сталось через те, що не була зроблена проплата ОСББ. Ніякої залежності від термінів прийняття бюджету немає, не обманюйте людей".

Як повідомляв сайт vikka.ua, два черкаські будинки потай передали "Новій якості".

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут