Як уберегти дитину від коронавірусу? – поради МОЗ

За час пандемії в Україні коронавірусну хворобу діагностували у 152 790 дітей. Забрала життя хвороба у 42 неповнолітніх українців. Наразі на COVID-19 хворіють понад 29 тисяч дітей. З них на стаціонарному лікуванні перебуває 760 хворих на коронавірусну хворобу та 340 дітей з підозрою COVID-19. Про це повідомляють на сайті МОЗ.

Зайнятість ліжок, призначених для неповнолітніх із COVID-19 складає 22%.

маска дитина в масці
vn.20minut.ua

Батькам варто нагадати дітям основні правила, яких варто дотримуватись, щоб не захворіти на коронавірусну хворобу.

  • Навчіть дітей правильно мити руки

Розкажіть їм про те, чому важливо та як правильно мити руки – не менше 20 секунд, ретельно та з милом, особливу увагу варто приділяти місцю під нігтями, там збирається найбільше бруду.

Щоб дитині було простіше орієнтуватись, чи достатньо часу вона миє руки, вивчіть з нею пісню чи вірш, який би тривав 20-30 секунд або попросіть рахувати її до 30.

Нагадайте, що торкатись обличчя немитими руками – небезпечно.

  • Поясність дітям, як правильно прикривати рот та ніс під час кашлю та чхання:

Під час кашлю та чхання потрібно прикриватись серветкою, після цього викинути її та вимити руки. Поясніть дітям, що таким чином можна попередити поширення вірусу.

  • Розкажіть їм про те, що захисну маску важливо використовувати не лише у школі, а у всіх інших громадських місцях.  На своєму прикладі покажіть, як це правильно робити:

Вона має щільно прилягати до шкіри, закриваючи ніс та рот. В Україні діти з 12 років мають користуватись захисними масками у громадських місцях.

Захисну маску треба змінювати кожні дві години та тоді, коли вона стала вологою.

  • Попросіть дитину дотримуватись дистанції у громадських місцях.

Якщо дитина захворіла, то тримайте її вдома. Уважно слідкуйте за симптомами, проконсультуйтесь із сімейним лікарем. Якщо у родині кілька дітей, намагайтесь тримати хворих і здорових дітей окремо.

Будьте чесними та відкритими з дітьми, коли вони ставлять питання щодо коронавірусної хвороби. Черпати інформацію про COVID-19 варто із офіційних джерел.

Як повідомляла раніше vikka.ua, Ще понад 700 черкащан захворіли на коронавірус

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net