Як у Черкасах: Міністр спорту просить усі регіони підвищити зарплати тренерам (ДОКУМЕНТ)

Міністерство молоді та спорту України підтримало ініціативу черкаських депутатів щодо підвищення заробітної плати тренерам дитячих спортивно-юнацьких шкіл. Тепер Міністр спорту Ігор Жданов просить усіх мерів міст та голів обласних адміністрацій встановити надбавки для тренерів-викладачів і підписав відповідне звернення.

"Нині зарплата тренера – 4-5 тис. грн. Тому і зрозуміла ситуація, чому студенти, які завершують навчання в вузах, не йдуть працювати в спортивні школи, – дописує у Facebook "вільнодемократівець" Олександр Згіблов.

Обранець пригадує: у Черкасах з підвищенням тренерської зарплатні виникла цікава ситуація, і саме Партія вільних демократів запропонувала вирішення цієї проблеми.

"На початку року міська рада проголосувала за бюджет. У ньому передбачили кошти на підвищення зарплат тренерів на 50 млн. грн. Проте, як завжди, чиновники і мер не передбачили фізично 3 млн. грн. Тоді саме "Вільні демократи" звернулися до Анатолія Бондаренка знайти ці кошти і навіть вказали, де їх шукати. Зняти з премій чиновників, які на той момент сягали 400%", – розповідає Згіблов.

Міністр спорту Ігор Жданов вважає таке рішення новаторським підходом.

"Міністерство молоді та спорту України просить підтримати ініціативу Черкаської міської ради, що значно вплине на престижність професії тренера задля створення необхідних умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді", – коментує у соцмережі Жданов.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати хочуть приблизити розмір зарплат владців до середньої.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут