Як працюватимуть банки на новорічні свята?

Під час різдвяних свят 2021 в останні тижні грудня система електронних платежів НБУ (СЕП) та банки працюють у звичайному режимі. Виключення: 27 грудня (СЕП буде працювати, але банки самостійно ухвалюють рішення щодо розкладу своєї роботи) і 31 грудня. Інформація з сайту ТСН.

31 грудня до 13.00 через СЕП можна буде здійснювати платежі між банківськими установами, які підпорядковані одній юридичній особі, і платежі від учасників СЕП до органів Державної казначейської служби та НБУ, а також в зворотному напрямку. Банківський день в системі закінчується в 13.00.

1 та 2 січня 2022 року — вихідні дні, 4-6 січня — звичайні робочі дні в банківській системі. А 3 та 7 січня СЕП буде працювати, а от банки самостійно складають розклад роботи.

Нижче можна побачити календар роботи СЕП і банків на новорічні свята 2021-2022, де зеленим позначено звичайні робочі дні, помаранчевим — дні з обмеженнями в роботі та фіолетовим — СЕП працює, а банки можуть створювати свої робочі графіки:

Облікова ціна банківських металів та офіційний курс іноземних валют на період з 31 грудня по 4 січня: будуть діяти розраховані НБУ 30 грудня 2021 року.

Як повідомляла раніше vikka.ua, у перший день нового року на черкащан чекає відлига

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net