"Я повірив чужим обіцянкам", – член виконкому про скандальне голосування щодо забудови набережної Черкас

Про виконком і забудову набережної пояснив у Facebook свою позицію член виконкому Роман Ганзевич.

"Хочу пояснити свою позицію, як члена виконкому від громадськості, стосовно забудови набережної. Чи повинні розвиватися Черкаси? Чи повинна громада міста впливати на цю подію та на проект зокрема? Думаю – так! І завдання міської влади – розробити та прийняти виважене рішення, а не гнути всіх і все "через коліно".Так, це вимагає більше часу. Так, це марудна справа. Але саме так, на мою думку, можна досягти оптимального для всіх рішення демократичним шляхом", – зазначив Роман Ганзевич.

Він запевняє, що коли на позачерговому засіданні виконкому, під гарантії міського голови, що враховані всі зауваження громадськості, він проголосував за "детальний план забудови", він віддав свій голос саме з цих міркувань.

"До речі, це був останній раз в моєму житті, коли я голосував за проект рішення "з голосу", з яким мені не вдалось досконально ознайомитися. Прикро, та в той момент я повірив чужим обіцянкам", – зауважив Роман Вікторович.

Ганзевич стверджує, що за посаду члена виконкому не тримається. Але певен у тому, що ті політичні спекуляції, котрі відбуваються навколо цього важливого для міста і громади питання не повинні роз’єднувати демократичні та пасіонарні сили нашого суспільства.

"Я проти того, коли "політичні тіні" минулого намагаються взяти реванш на хвилі громадського протесту та вирішити свої меркантильні цілі-питання доступу до бюджетного корита", – говорить Роман Ганзевич.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Одарич пропонує провести міжнародний архітектурний конкурс щодо забудови набережної.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут