Хвороба швидко прогресує: черкащанка потребує термінової допомоги у боротьбі з тяжким недугом (Фото)

Небайдужих черкащан просять допомогти врятувати Тетяну Пономаренко, у якої виявили рак шкіри. Хвороба дуже швидко прогресує.

Із таким проханням до редакції сайту vikka.ua звернулася донька черкащанки Ірина Пономаренко.

У березні 2020 року після видалення злоякісної родимки лікарі поставили Тетяні Миколаївні діагноз меланома шкіри верхніх кінцівок (чорний рак шкіри). Уже через три місяці хвороба зпрогресувала, давши метастази в лімфовузли лівої руки. Їй зробили ще одну операцію.

Наразі минув 5 місяць після останнього оперативного втручання та стандартного лікування. Нажаль, хвороба повернулася із новими пухлинами. Після останнього КТ було виявлено множинні метастази до кісток та у м’які тканини. Хвороба почала прогресувати дуже швидко.

Попереду на жінку чекає курс радіаційної терапії, дві операції по видаленню пухлин та хіміотерапія. Але родина не має коштів для порятунку найріднішої.

«Ми намагалися самотужки подолати хворобу, але зараз ресурс моральний та фінансовий вичерпався. Для результативного лікування, щоб припинити прогрес хвороби, потрібно препарати BRAF, МЕС. Вони дуже дорогі, річний курс лікування коштує щонайменше 48 0008 (1 344 000 грн.), курс розділений на 12 циклів, кожен коштує близько 4 000$. Така велика сума для нас не підйомна. Ми не зможемо зібрати її самотужки – повідомила журналістам донька Тетяни Пономаренко.

Зараз сім’ї вкрай необхідна підтримка небайдужих людей. Протягом короткого терміну необхідно зібрати гроші.

Номер карти: 5168 7427 3182 6461 Пономаренко Тетяна Миколаївна.

Як повідомляв сайт vikka.ua, маленькій черкащанці потрібна допомога у боротьбі з недугом.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут